Moje opowiadania

Grupa zbrojnych otrzymuje zadanie przepędzania trolla pilnującego mostu. Na miejscu okazuje się, że sytuacja nie jest tak jednowymiarowa jak sądzili. Opowiadanie ukazało się w dziewiątym numerze internetowego magazynu Silmaris.

Krótka, prześmiewcza opowiastka, której akcja dzieje się w odległej przyszłości. Coś na poprawę humoru w czasach szalejącej inflacji.

 

 

Jeśli są wśród Was fani komiksowego Thorgala to ten tekst jest właśnie dla Was. Opowiadanie napisane na konkurs organizowany przez portal fantastyka.pl, w którym zajęło trzecie miejsce. 

Niewielka położona w przygranicznej dolinie wioska, staje się areną krwawej bitwy. Tekst rozgrywa się w tworzonym przeze mnie uniwersum fantasy. Opowiadanie ukazało się w numerze dwunastym magazynu Biały Kruk i zostało przez czytelników wybrane opowiadaniem roku 2020.

Opowiadanie inspirowane i nawiązujące do twórczości H.P. Lovecrafta. Student przyjeżdża do Arkham na uniwersytet Miscatonic, aby spotkać się z profesorem Gardenerem. Tekst pierwotnie ukazał się w trzecim numerze magazynu Biały Kruk. 

Tatry, szlak na Morskie Oko i zagubieni turyści. Krótki, humorystyczny tekst ku przestrodze. Witryna arturgrzelak.pl stworzona przez Mariusz Ziółkowski. Wszelkie prawa zastrzeżone arturgrzelak.pl, 2022.